Ta strona do poprawnego dzialania wymaga wtyczki flash wersji 8.0 lub wyzszej Firma; Szkolenia Publikacje Biura techniczne Kontakt Uszczelnienia spoczynkowe Uszczelnienia dławnicowe Kompensatory Zestawy cieczowskazowe Płyty uszcelkarskie Programy obliczeniowe Usługi i Serwis Laboratorium Badań Materiałów Uszczelnieniowych Download
Strona główna -> Szkolenia -> SZKOLENIA DLA KADR MONTERSKICH

Najbliższe szkolenia lub konferencje
Konferencje naukowo-techniczne
SEMINARIA ZAKŁADOWE
SZKOLENIA W CENTRALI SPETECH
SZKOLENIA DLA KADR MONTERSKICH
SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW BIUR PROJEKTOWYCH
Formularz zgłoszeniowy
pl en de ru

SZUKAJ

Ostatnio szukane:

uszczelki spiralne
uszczelki grafitowe
kompensatory
szczeliwa
uszczelki metalowe
uszczelki wielokrawedziowe
pakunki pompowe
szkolenia
płyty grafitowe

Zgodnie z dyrektywą PED wszelkie działania w zakresie wytwarzania, eksploatacji, remontowania urządzeń ciśnieniowych, w tym również zawierających media niebezpieczne, wymagają opisu, nadzoru i szkoleń ludzi dopuszczonych do poszczególnych czynności. Szczególny nacisk kładzie się na nadzór połączeń kołnierzowo-śrubowych rurociągów, aparatów, armatury czy wymienników ciepła pracujących w warunkach wymagających wysokiej niezawodności. Nadzorem takim od lat objęte są połączenia spawane. Efekt rozszczelnienia jest w obu przypadkach połączeń identyczny, co więcej rozszczelnienia połączeń kołnierzowych zdarzają się częściej stąd tendencja by nadzorem objąć również te połączenia.

Mając na celu poprawę takiego stanu rzeczy, Spetech sp. z o.o. bazując na materiałach Europejskiego Stowarzyszenia Uszczelkarskiego (ESA) oraz na własnych doświadczeniach opracował program szkolenia w zakresie montażu i demontażu połączeń kołnierzowo – śrubowych.

1.   Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do pracowników zajmujących się wytwarzaniem, montażem i remontami instalacji przemysłowych, jak również dla pracowników bezpośredniego nadzoru takich jak mistrz, brygadzista.

2.  Cel szkolenia: Przygotowanie służb remontowych w zakresie właściwej instalacji i bezpiecznej eksploatacji uszczelnień urządzeń ciśnieniowych w różnych gałęziach przemysłu. Po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują certyfikat.

3.  Terminy szkoleń w roku 2010:

11-12 luty 2010

13-14 maj 2010

9-10 wrzesień 2010

4-5 listopad 2010

Dodatkowo szkolenia mogą odbywać się każdorazowo w terminie ustalonym pomiędzy Spetech sp. z o.o. a Zamawiającym. 
Program szkolenia realizowany jest standartowo w ciągu dwóch dni.

4.       Koszty szkolenia: wynoszą odpowiednio:
         - 2500 PLN netto dla grupy 1-5 osobowej,
         - 500 PLN netto za każdego kolejnego uczestnika, maksymalnie 8 uczestników,
         - Ww. cena zawiera koszt materiałów szkoleniowych oraz wyżywienie (obiad, kolacja),
         - Uczestnicy pokrywają koszty noclegu oraz dojazdu do Bielska-Białej,
 
Powyższe i wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w pliku do pobrania – pobierz .

SPETECH 43-382 Bielsko-Biala 14, ul. Szyprów 17 tel.:+48 33 818 41 33 fax: +48 33 818 46 79 e-mail: spetech@spetech.pl